Сертифіковані ліки, лікувальна косметика, БАД, вироби медичного призначення
Пн-Сб: 9.00-19.00

У кошику порожньо!

Контактна інформація

На сторінці представлена контактна інформація сервісу пошуку, резервування і замовлення ліків, лікувальної косметики, біологічно активних добавок, виробів медичного призначення в аптеках-партнерах ПОЛІФАРМА в Україні. Звернувшись в службу підтримки Ви маєте можливість отримати консультації з питань актуальної інформації на сайті за наявності ліків та інших аптечних товарів в пропозиціях аптек-партнерів сервісу в Україні.

Напишіть або зателефонуйте нам:

✉ info@polypharma.com.ua

Skype: polypharma.com.ua

Служба клієнтської підтримки працює з 9:00 до 19:00, без вихідних.

Також Ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку зі співробітником аптеки – заповніть форму і фармацевти наших аптек-партнерів нададуть Вам компетентну консультацію з питань, що цікавлять Вас.

Для зручності наших користувачів на сайті створено розділ онлайн консультацій лікарів, за допомогою якого Ви можете адресувати деякі питання з проблем, якими займається даний фахівець.

Ми робимо пошук та резервування медикаментів і аптечних товарів комфортним і ефективним. Користуючись послугами ПОЛІФАРМА Ви захищені від підробок та контрафактної продукції – всі замовлення на сайті оформляються тільки в реально існуючих аптеках-партнерах,  які мають відповідну ліцензію на продаж ліків та товарів аптечного асортименту і сертифікати якості на весь наявний товар.

Ми будемо вдячні за Ваші пропозиції як нам працювати краще.

Пишіть нам будь-ласка свої пропозиції або зауваження у формі зворотного зв'язку:

 
 
Заповніть будь ласка форму зворотнього зв'язку  ↓