Сертифіковані ліки, лікувальна косметика, БАД, вироби медичного призначення
Пн-Сб: 9.00-19.00

У кошику порожньо!

Про нас

Шановний Користувач!

ПОЛІФАРМА:


  • Це сучасний інтернет ресурс, що дає Вам повну інформацію про наявність лікарських засобів, БАД, лікувальної косметики та інших медичних товарів в аптеках-партнерах сервісу в Україні. У нашому каталозі представлений весь перелік медикаментів, доступних до продажу на поточний момент.

  • Це можливість знайти необхідні ліки, рекомендовані Вам лікарем, а також підібрати інші товари, дозволені до продажу в аптеках в режимі онлайн, що значно економить Ваш час. Ми надаємо Вам повний спектр послуг з пошуку медикаментів та товарів аптечного асортименту – пошук в каталозі товарів, можливість замовити у постачальників при відсутності в аптеках на поточний момент, підбір аналогів за діючою речовиною при необхідності, оформлення замовлення і надання даних з резерву у вибраній Вами аптеці або доставка товару у Ваше місто, якщо це узгоджується з нормами відпуску з аптеки даного товару.

  • Це гарантія якості всієї продукції. Всі лікарські засоби та товари аптечного асортименту, представлені на сайті, сертифіковані в Україні. Ми не віртуальна аптека, не продаємо незаконно ввезені ліки та інше. Ми є посередником між покупцем і реально існуючими аптеками, надаючи безкоштовні для користувачів нашого сервісу послуги. ПОЛІФАРМА – це Ваш комфорт і безпека в пошуку і замовленні лікарських засобів та інших аптечних товарів у мережі інтернет в Україні.

Процес оформлення замовлення описаний у розділі як замовити. Якщо Ви не знайшли те що Ви шукали в каталозі сервісу, напишіть питання фармацевту – ми перевіримо наявність у постачальників даного товару та повідомимо Вам коли товар буде в аптеці і його актуальну вартість відповідно.

Крім цього, ми рекомендуємо скористатися розширеним пошуком, за допомогою якого Ви можете знайти ліки за діючою речовиною та іншим критеріям.

Також ми відкриваємо розділ онлайн консультацій лікарів ряду спеціальностей, для того, щоб наші користувачі мали можливість задати свої запитання відповідному фахівцю.

Ми прагнемо поліпшити якість надаваних послуг, тому просимо Вас залишати відповідні коментарі, пропозиції.